Iwo Konopek

Iwo KonopekTrener, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, coach, socjolog i pedagog. Specjalista od rozwoju osobistego i komunikacji.

Prowokator zmian i inspirator do działania. Ponad 600 dni szkoleniowych w zakresie komunikacji interpersonalnej, rozwoju kompetencji społecznych, budowania zespołu, obsługi klienta, sprzedaży i innych umiejętności miękkich w biznesie.

Kreator wizerunku, trener autoprezentacji. Doświadczenie trenerskie budował zaczynając od korporacji i firm sieciowych (Empik Sp. z o.o., Poczta Polska, Orange, Telbridge Sp. z o.o.), poprzez firmy sektora MŚP, na jednostkach sektora publicznego kończąc. Autor warsztatów rozwojowych wykorzystujących techniki parateatralne. Założyciel i lider kabaretu Pojutrze oraz teatru ulicznego Dialog. Współautor warsztatów teatru improwizacji dla trenerów. Prowokator i improwizator.

Prywatnie pasjonat gotowania, teatru i żeglarstwa. Mistrz abstrakcyjnego, sarkastycznego humoru, podchwytliwych pytań i zagadek, kamiennej twarzy i mrugnięcia okiem. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Akademii Trenerów Biznesu.

Patrycja Rusek

Patrycja RusekPsycholog, trener. Prowadzi konsultacje psychologiczne, terapie indywidualne oraz grupowe, interwencje kryzysowe oraz warsztaty rozwoju kompetencji psychospołecznych. Pracuje w nurcie terapeuty integralnego – towarzysząc w drodze, pomagając i wspierając. W pracy wykorzystuje proces grupowy. Stosuje techniki prowokacyjne. Ceni sobie holistyczny rozwój.

Proces warsztatowy niemal w całości opiera na cyklu Kolba, dzięki czemu uczestnicy doświadczają i efektywniej się uczą. Dba o dobre relacje podczas szkolenia i wartości wyniesione z sali.

Prowadzi szkolenia z budowania zespołu, komunikacji, motywowania, rozwiązywania konfliktów, wystąpień publicznych, radzenia sobie ze stresem, zarządzania sobą w czasie i swoimi celami, kreatywności oraz asertywności. Pracuje również z oporem i sytuacjami trudnymi.

Ryszard Pacer

Trenerem jest od kilku lat. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu dziennikarstwa, kontaktów z mediami i Public Relations oraz metodyki wykorzystywania tabletów i komputerów w nauczaniu. W swej pracy stosuje metody warsztatowe i coachingowe. Uważa, że najlepsze efekty Ryszard Pacerszkoleniowe można osiągnąć poprzez wytworzenie na sali atmosfery zaufania i zaangażowania. W pracy trenera korzysta z bogatego doświadczenia konsultanta Public Relations, rzecznika prasowego i dziennikarza czym zajmował się poprzednie 30 lat.

Jest autorem setek artykułów o charakterze publicystycznym, informacyjnym i felietonowym oraz wywiadów z wybitnymi postaciami polskiej polityki (m.in. z Markiem Borowskim, Maciejem Płażyńskim, Danutą Hübner, Ryszardem Bugajem, Dariuszem Rosatim, Wiesławem Kaczmarkiem, Leszkiem Balcerowiczem, Tadeuszem Syryjczykiem, Zbigniewem Religą, Włodzimierzem Cimoszewiczem, Kazimierzem Kutzem i Aleksandrem Kwaśniewskim).

Ukończył studia dziennikarskie na Uniwersytecie Śląskim i jest studentem ostatniego roku Doradztwa filozoficznego i coachingu na tej samej uczelni. Interesuje się psychologią, historią i prehistorią, językoznawstwem historycznym, astrofizyką i antropogenezą. Jest wielkim miłośnikiem twórczości Andrieja Tarkowskiego, Ridleya Scotta i Sama Peckinpaha.